Pyetjet e shpeshta
A PO KËRKON TRANSFERTAT AEROPORTI NË ROMË?


NE TRANSPORTOJMË NJERËZ

Rezervoni shërbimin tuaj

Taksi - Shofer ne Itali

Shërbimi ynë është aktiv çdo ditë të vitit, 7 në ditë, 24 orë në ditë. Prandaj, duke rezervuar me ne, udhëtimi juaj drejt/nga destinacioni i zgjedhur është i garantuar! 

Do të merrni një SMS/Email konfirmimi menjëherë pas rezervimit, disa orë para transferimit do të merrni edhe të dhënat e shoferit me SMS/Email.Transferta nga/në aeroportet e Romës

Prej 15 vitesh, ne jemi marrë me transportin e pasagjerëve për dhe nga Aeroportet Romë.

Ju mirëpresim në aeroport, hotel, adresë dhe ju çojmë në destinacionin tuaj.

Sapo të zbarkoni, do të kontaktoheni nga departamenti ynë i operacioneve për një kontroll. Duke vazhduar në sallën e mbërritjeve pas marrjes së bagazhit, do të gjeni shoferin tuaj me një tabelë me emrin tuaj të shkruar në të.

  • Rezervoni në 60 sekonda

    Konfirmim i menjëhershëm

taxi services

SHËRBIMET E PËRFSHIRË

Duke rezervuar paraprakisht transfertën tuaj, do të keni përfshirë shërbimet e mëposhtme

MONITORIMI I FLUTURIMIT

Ne kontrollojmë fluturimin me aplikacionet tona, do t'ju telefonojmë sapo të zbarkoni.

KLIENT I MIRË SE VINI

Ne do t'ju presim në sallën e mbërritjeve me një tabelë me emrin tuaj

SHËRBIMI I BAGAZHIT

Me kërkesë, ne do t'ju presim me karrocën e bagazhit, ne do të kujdesemi për bagazhin tuaj ndërsa vazhdojmë në automjet

FLOTA

ÇMIMET

Ju mund të shikoni koston e një udhëtimi pasi të keni futur adresën e "marrjes",
adresën e destinacionit të "zbritjes" "kohën", datën dhe numrin e njerëzve, pas kësaj klikoni në
butonin "Tjetër" dhe sistemin. do t'ju tregojë normën e llogaritur.


Lloji i transferimit
* Karburanti, TVSH dhe tarifat janë të përfshira në tarifat e treguara
*Çmimi për person

makinë deri në 3/4 persona*

nga\në Fiumicino ose Aeroporti Ciampino - Hotel - Adresa

€ 14,00 – € 18,00

REZERVO

minibus deri në 8 persona*

nga\në Fiumicino ose Aeroporti Ciampino - Hotel - Adresa

€ 11,00 – € 12,00

REZERVO

minibus deri në 20 persona*

nga\në Fiumicino ose Aeroporti Ciampino - Hotel - Adresa

€ 23,00 – € 24,00

REZERVO

autobus deri në 52 persona*

nga\në Fiumicino ose Aeroporti Ciampino - Hotel - Adresa

€ 15,00 – € 18,00 

REZERVO
TË GJITHA DESTINACIONET
NA GJEJ RRETH ITALISË, KUNDË KU DUHET
SHËRBIMI I Aeroporteve të Romës
Aeroporti Fiumicino (FCO)
Aeroporti CIAMPINO (CIA)
SHËRBIMI I AERPORTIT TË MILANIT
Aeroporti MALPENSA (MXP)
Aeroporti LINATE (LIN)
Aeroporti ORIO AL SERIO (BGY)
SHËRBIMI I AERPORTIT TË TORINËS
Aeroporti i Torinos CASELLE (TRN)
SHËRBIMI I Aeroportit të FIRENCES
Aeroporti PERETOLA I FIRENCES (FLR)
Aeroporti NDËRKOMBËTAR PISA SAN GIUSTO (PSA)
APLIKACIONI TRAVELER

Relaksohuni dhe rezervoni më lehtë!

Shkarkoni Aplikacionin tonë

Rezervoni, kontrolloni detajet e rezervimit ose anuloni udhëtimet.

TSA – AIRPORT TRANSFERS – VAT NUMBER 15305461004 – DMRCRS94A02H501C – REA NUMBER: RM – 1583233